Zespół CF98 niedawno nagrywał nową płytę w podpoznańskim studiu niejakiego Perły. Jak było w studiu możecie zobaczyć na tych krótkich filmikach, zapewne pojawi się ich jeszcze kilka na youtubie.Urywek wrzasków chłopaków do nowego kawałka o roboczym tytule 'Traktor'. Jak to wyszło okaże sie na płycie.

Name:

Komentarze:

26.09.2012, 13:50 :: 58.219.213.210
QbSuikpawOowZwZ
Shepard jest mężczyzną, bo większość graczy to fcaeci.Jeśli idzie o fakty, to nie ma żadnej rozbieżności między nami, ale rf3żnią nas wyciągane z nich wnioski.Twoje podejście jest ekskluzywne: skoro większość graczy to fcaeci, to rf3bmy okładki/trailery tylko dla nich, bo kobiety i tak nie grają, więc nie ma co się nimi przejmować.Moje zaś jest inkluzywne: skoro większość graczy to fcaeci, to rf3bmy okładki/trailery dla obu płci, bo kobiety wprawdzie nie grają, ale może warto je przyciągnąć.Tak więc, inicjatywa fajna, ale nie widzę powodu do oburzenia, że Shepard jest mężczyzną. Nie oburza mnie to, że Shepard jest mężczyzną, ale irytuje mnie, że w grze w ktf3rej można grać oboma płciami, w żaden sposf3b nie jest to pokazane w materiałach marketingowych. Natomiast cieszy mnie i też uważam za fajną inicjatywę, ktf3rej celem jest zmiana tego stanu.

10.12.2009, 15:54 :: 77.113.214.59
magicznerodzenstwo
Bardzo podoba mi się twójk blog. Moze wymienimy się linkami. Jeśli sie zgodzisz dodamy sie do linek na blogu oraz do ulubione blogi na ownlogu. Zapraszam xD www.magicznerodzenstwo.ownlog.com

Pisz w komach na blogu. Dzieki!